Personel

Personel

SONY DSCLekarz weterynarii Marta Rykała, absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z roku 2016.

Staż kliniczny po ukończeniu studiów odbyła w Klinice dla koni EQUI VET SERWIS dra Macieja Przewoźnego w Buku, a następnie w Tierärztliche Klinik für Pferde w Telgte w Niemczech.

Prywatnie właścicielka dwóch wspaniałych koni, z których jeden towarzyszy jej od 2006 roku. Miłośniczka dzikiej przyrody, zjawisk astronomicznych i psychologii społecznej. Wolny czas wypełnia realizując się fotograficznie oraz publicystycznie.

 

wojtekLekarz weterynarii Wojciech Łamasz, absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z roku 2016.

Staż kliniczny po ukończeniu studiów odbył w Klinice dla koni EQUI VET SERWIS dra Macieja Przewoźnego w Buku, a następnie w Tierärztliche Klinik für Pferde w Telgte w Niemczech.

Prywatnie właściciel dwóch koni, w tym jednego własnej hodowli. Wielbiciel wypoczynku nad wodą i literatury fantasy. Utalentowany majsterkowicz.